Κάποιοι εκεί στον ΟΑΣΑ η δεν έχουν ενημερωθεί ακόμα για την συγχώνευση των ΗΛΠΑΠ & ΕΘΕΛ και τωνΗΣΑΠ - ΑΜΕΛ & ΤΡΑΜ η είναι νοσταλγοί της πρότερης κατάστασης όπως και πολλοί φαντάζομαι από εμάς. Αλλιώς δεν εξηγείτε η ανάρτηση στη Διαύγεια με θέμα: ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΜΗΝΙΑΙΩΝ ΚΟΥΠΟΝΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΕΘΕΛ- ΗΣΑΠ-ΗΛΠΑΠ-ΑΜΕΛ ΤΡΑΜ & ΤΡΑΙΝΟΣΕ. Όπως και να έχει εμείς ΤΡΟΛΕΑΤΖΗΔΕΣ ήμασταν ΤΡΟΛΕΑΤΖΗΔΕΣ είμαστε.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.