ΚΑΛΕΣΜΑ: Μηχανοκίνητη πορεία προς το υπουργείο μεταφορών
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgl5dvHN3q5A9iTaCIJc5TBsCu9ONeBfg7WjfYy_z4yI5qJr7UeCJ1xbOBd-76kPlY_yDORwrS-EmqxxaD5dbdaIfycF57RpINEBAVp9uLDMHsYZWB7xI7PtR9egOOPqjkFeI1aaXrspw/s1600/316474.jpg)
Καλούμε όλους τους συναδέλφους από τις αστικές συγκοινωνίες Αθηνών να ενωθούν μαζί μας ώστε να δυναμώσει η φωνή μας και η αντίσταση μας στις «απολύσεις - εφεδρείες» που μας ετοιμάζουν...
Η προσυγκέντρωση θα γίνει 10.00 στα Α/Σ.
Συγκέντρωση 11:00 στην ΟΜΟΝΟΙΑ οπου στη συνέχεια θα ακολουθήσει μηχανοκίνητη πορεία προς το υπουργείο μεταφορών. Εκεί θα συναντηθούν στις 12.00 με τους εργαζόμενους του ΜΕΤΡΟ - ΟΣΕ και τους επαγγελματίες αυτοκινητιστές http://www.blogger.com/img/blank.gifΤΑΞΙ
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ... ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟΣ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgytZ33i_HHrXcpX_imVBVl5dqKaNNRSfc18sPljn402aVzhV6h0spzSDFUz36cXIKQLYCx_ceEbOu-DHHjb_JPeDiMBHKGZz-6JBuLDAg7Qh2h-V3uhG9eTcVBRjK8h05LsNtmvRcN_g/s1600/300721.jpg)
http://etheldrivers.blogspot.com/
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.