![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxxE4qmjadB2YSDcjwB_au001MoblDCnpbkgPEoF04ijL7pS6aPVw6am71g6QOCumVAzPFL3DAjNwt9DALr36nOT7RUCADqSrOhnNK05N6-bY1JcMiMQ2jp1cXiMp2ssyYrInUxJ_WkkY/s320/04.jpg)
Επιστροφή στο εκδοτήριο της κάρτας απεριορίστων διαδρομών και καταβολή στον δικαιούχο του ποσού που αντιστοιχεί στις ημέρες που δεν πρόκειται να χρησιμοποιηθεί η κάρτα.
Ενίσχυση της κάρτας με παράταση της ισχύος της κατά πέντε (5) ημέρες.
Οι ανωτέρω διαδικασίες πραγματοποιούνται από τη Δευτέρα 12/03/2012, από τα εκδοτήρια των Προαστιακών Σταθμών: Κιάτου, Κορίνθου, Αθήνας, ΣΚΑ, Νερατζιώτισσας, Πλακεντίας, Κορωπίου, Αεροδρομίου, Άνω Λιοσίων και Πειραιά.
Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τον αριθμό 14511 (ή 1110) και στο www.trainose.gr
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.