Ο Καρακωνσταντής είναι ο "μπαμπάς" της παράταξης του Χριστοφορίδη (πάσκε β΄ή πανεργατική)και δεν είναι μέλος του διοικητικού συμβουλίου! Είναι εκπρόσωπος στην ΟΣΜΕ, η οποία έχει δικά της μέλη, δικό της διοικητικό συμβούλιο και δικό της ταμείο.
Τι ήθελε λοιπόν η αλεπού στο παζάρι; Με ποιο δικαίωμα οι εργατοπατέρες εκτός του ότι μας χρεώνουν τα δικά τους έξοδα αναψυχής μας χρεώνουν και άσχετων ατόμων;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1olx8s-ibrRm4XcmmSH9hC4DgHqwqgaoSZKkGtd1nWjv7rVCpj3qXOAlfAQOo87qWel8LxyH1jQC34jae5cbzAj0uwSYlIhxP7-8X4_48E1yc_OKVbUiZ74e5-DUlM912GHqslfSjbc8/s320/04.jpg)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.