![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqXbY17LL5ckP8KcQZBgMBYBBMJDxu6rg6MAA33XvhJtTUxEpaIQfo9liTAw7PHDW_pNV8gQjjqH1l4T65vCyNOnEShDi4jDGrGxZn3Z9NYOfQ67QeCAHPWpyN5HAvtB8whtFLCq5TqWQ/s320/05.jpg)
......Θέλαμε να δούμε το μέγεθος της λαμογιάς τους και να σας καταδείξουμε το μέγεθος της συνδικαλιστικής τους αλητείας.
. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΟ .
Μέχρι και πρώην Πρόεδρος του Συνδικάτου μας, που προαλείφεται για ΟΣΥάρχης, εκπροσώπησε τον εργοδότη στην Επιθεώρηση Εργασίας απέναντί μας και κόντρα στους εργαζόμενους !!!
. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΟ .
Μέχρι και πρώην Πρόεδρος του Συνδικάτου μας, που προαλείφεται για ΟΣΥάρχης, εκπροσώπησε τον εργοδότη στην Επιθεώρηση Εργασίας απέναντί μας και κόντρα στους εργαζόμενους !!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglb2WBaMcPz-IkRdwSbJCLPRbI-Q4Zfsf2LInIW1mN-hWez5DZ5LDka6t8Up5awaOY2pcWazv9CO-gIM6pG-NAqOi9FmQQi1QVewlJJH2X5u2HM2MJ6jLFnakIvhd9c9Wtfh46UdO5MwU/s400/01.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFtnVSaHs_eDfh18g_R1_zo5R-J-jyKN4KxrbhJ7alQkjdUONjUYQjquFI3lvVGu5in9KRvaqn6eRSB4bOthVcAl_FZj30OlFtO_cZb65YPJjLkNpfulq2xPdLw6lyXu-VZmuoMF2Pp1g/s400/02.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6PNV31zeDl8x2xIo8ej87hK5NhlSMJ1CDPLL9RzzyIMyzASJQaDBe87P5q9m2txapttYtq3oi1nzGWM0EunHlyYxsI1ynB4R8TCROsGmpYGU1BIg_VaRKQAIne0ZA6EqjG-8iObnKV0o/s400/03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmow1MlI8FnyqS4ZCbWsjNAUJSNeHMxztJhSfM1CWlSKSAKLJpSDl9hc-6WiggKWmgwkbfR4-F3n0Rx5wsiTnMB_jEMpGpvo4V1xzPSvtbSkDn7fnI6QvhU-9mYhtviYCF6VFmD7DbSRw/s400/04.jpg)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.