![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiaRnvpF_Oz7YBKcsfLQ94ckMrxk5f4QUsvoVhV-2ocWU3Lt_X2N6-AiCdofLK5lSAqlOeAFlpNwq9dNgbFyTvdmAv4-P9PgyvmwayolR0Tj80rzKWmT4UYzCFELRCX7q1R_Qcl1KV-2FY/s320/06.jpg)
Αναρτήθηκε από μηχανοδηγοί ΟΣΕ
Οι παλιοί το θυμούνται οι νέοι θα το ζήσουν για πρώτη φορά !
Μέσα στην εβδομάδα από ότι φαίνεται (οι πληροφορίες κάνουν λόγο για Πέμπτη ) θα επεκταθούν τα δρομολόγια στην γραμμή Χαλκίδα - Αθήνα προς και από Πειραιά για να εξυπηρετούνται οι επιβάτες του Προαστιακού Αθηνών με μετεπιβίβαση στο ΣΚΑ (μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα στην Υποδομή ) .
Η ώρα αναχώρησης από Πειραιά θα είναι 10' λεπτά νωρίτερα από τα προαστιακά δρομολόγια (xx.30 ) ενώ η ώρα αναχώρησης από Αθήνα θα είναι η ίδια με την σημερινή (xx.50.)
Η ΤΡΑΙΝΟΣΕ θα πρέπει να φροντίσει να ενισχύσει με επιπλέον συρμούς τα δρομολόγια για να αντιμετωπιστεί ο συνωστισμός που θα υπάρχει (σίγουρα ) μέχρι το ΣΚΑ .
Θα ενημερώσουμε με λεπτομέρειες τις επόμενες μέρες (μόλις ανακοινωθεί επίσημα το νέο πλέγμα δρομολογίων προς Χαλκίδα)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.