![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuY6LILsvyDdBQvQV4R4pimdpzUUS462Jq8SSfiQcGYIAIqB0QxTlD8dVb4_7hh4aOhcSQjFHSlvIFokIVoi9wvVKQEELxFLrpgGq60pfRByjQLjxeHz-t31iCzvPR-EQWAKTWOroyrULa/s320/ant_wideweb__430x317.jpg)
Ηταν μια φορά και εναν καιρό ενα ευτυχισμένο, παραγωγικό μυρμήγκι που ξεκινούσε κάθε μέρα πρωί-πρωί για τη δουλειά του. Περνούσε ολη του τη μέρα δουλεύοντας και τραγουδώντας, μες την καλή χαρά. ! Του αρεσε πάρα πολύ να εργάζεται και φυσικά η απόδοσή του ηταν εξαιρετική. Μόνο που-δυστυχώς !- στην επιχείρηση δεν υπήρχε manager να το κατευθύνει !....
Η συναίχεια επι της οθόνης....
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.