Ζητήθηκε από γνωστό εργατολόγο η γνώμη του για το πόσο νόμιμο είναι το νομοσχέδιο για τις αστικές συγκοινωνίες . Οι παρατηρήσεις του είναι καταγεγραμμένες στις σελίδες που ακολουθούν . Οι παρατηρήσεις αυτές έγιναν σύμφωνα με το κατατεθέν νομοσχέδιο όπως αναρτήθηκε στην δημόσια διαβούλευση . Καθίστε αναπαυτικά και διαβάστε προσεκτικά :
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.