![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhL2Nnvr9LJfsNC6lo6rH4HI_ZRweFqXjJcvbzAyH22DJE9qVsmpFjAU5OsuslCzbzUSVYHTqDZlIhb-U4KnKwEPqjYvT7Grm5QpPI6a4Z5DKG1hMduS7KTyz8fUED4KoRriOJ847ij-Wk/s200/BF435FF3A3D7304BBBC69C74CF1273C1.jpg)
Την Παρασκευή ξεκινά την λειτουργία του ο σταθμός του μετρό της Αγίας Παρασκευής και προστίθεται έτσι ένας ακόμη σταθμός στο σύστημα του μετρό της Αθήνας.
Η παράδοση στο κοινό του σταθμού της Αγίας Παρασκευής θα γίνει χωρίς τελετή εγκαινίων, ενώ σε αυτή δεν θα παραβρεθεί ο αρμόδιος υπουργός Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων, Δημήτρης Ρέππας αλλά μόνο ο γενικός γραμματέας Δημοσίων Έργων, Γιάννης Οικονομίδης και ο πρόεδρος της Αττικό Μετρό Χ. Τσίτουρας.
Τι εγεινε και δεν πανε να κοψουν την κορδελα????Μηπως τους πιανη ο φοβος του γιουχαισματος???ΦΩΝΗ ΛΑΟΥ ΟΡΓΗ ΘΕΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ....................
ΑπάντησηΔιαγραφή