![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFWk2H-yvXcfiQuHdDL6KJ1aoOE4wkRbTn8Ow1hcIP9kNgIGiUpVLxn60KxLYVjri0bhnHn31XOaUQyTU5QJcXwFjSpmC5AyAy1qFELZyU9VZQtpK0r7mcDwuRtc6qUfFsFW-7XlUFQk0/s320/tromaktiko+dinami.jpg)
Το μηνιαίο μίσθωμα ορίζετε σε 8.100 € το μήνα για 1250 τ.μ.. Στις 29 Αυγούστου 2008 η νεοσύστατη ΕΠΕ το υπομισθώνει ένα τμήμα(500 τ.μ.) σε άλλη νεοσύστατη εταιρία με μίσθωμα 30.000€ μηνιαίως.
Τα παράλογο συνεχίζεται στις 6 Νοεμβρίου 2008 η δεύτερη εταιρία το υπομισθώνει σε άλλη νεοσύστατη εταιρία ένα τμήμα (242 τ.μ.) για το αστρονομικό πόσο των 400.000€ .
Και εδώ είναι το παράλογο γιατί όλα αυτά δεν μπορούσε ο ΟΣΕ να τα εκμεταλλευτεί και τα χαρίζει σε ιδιώτες ……ενώ ο ΟΣΕ μας βάζει μέσα 2.000.000 € την ημέρα;
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ-ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΣΟΚΑΡΟΥΝ ΕΔΩ
Giati nomizete oti theloyn na dosoyn tis sygkoinonies se idiotes .
ΑπάντησηΔιαγραφήEINAI POLY TO XRHMA ARI !!
Γιατί δεν βάζουν κανένα φυλακή ποτέ σε αυτή τη χώρα???? αν το έκανε κάποιος σαν εμάς την άλλη μέρα μέσα θα ήμασταν.....
ΑπάντησηΔιαγραφή