Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους εκπροσώπους μας, καλά αποτελέσματα και εύχομαι να είναι η τελευταία εκλογική αναμέτρηση υποψηφίων συνδικαλιστών του χώρου μας που γίνεται κατά αυτόν τον τρόπο... Δηλαδή χωρίς την ύπαρξη του ενιαίου ψηφοδελτίου και γιατί όχι και για ένα αδιαίρετο σωματείο όλων των κλάδων και ειδικοτήτων εργαζομένων στα ΗΛΠΑΠ... http://www.youtube.com/watch?v=r6j3XuRG0o4
Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους εκπροσώπους μας, καλά αποτελέσματα και εύχομαι να είναι η τελευταία εκλογική αναμέτρηση υποψηφίων συνδικαλιστών του χώρου μας που γίνεται κατά αυτόν τον τρόπο... Δηλαδή χωρίς την ύπαρξη του ενιαίου ψηφοδελτίου και γιατί όχι και για ένα αδιαίρετο σωματείο όλων των κλάδων και ειδικοτήτων εργαζομένων στα ΗΛΠΑΠ... http://www.youtube.com/watch?v=r6j3XuRG0o4
ΑπάντησηΔιαγραφή