![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg49R7p9rYp4664GHVjPeuq5WOYuPH-GcvlNHOO6ipOs10j62PAATEUpCMgaZH-zpD175WpbL9nShUln58We6GLcZNBKs4BTsuyfjuqwR9OKN82qBya185AkFuGMoGoIMjzByHCi5s37p5z/s400/01.jpg)
Μόνο επί κ. Χλωμούδη ενημερωνόμαστε πραγματικά
Αποφάσεις 269 συνεδρίασης Δ.Σ.
Απόφαση 270 συνεδρίασης Δ.Σ.
Ερώτηση: Ποιος υπάλληλος ή τμήμα του ΗΛΠΑΠ θα είναι υπεύθυνο ώστε να επικοινωνούν οι οδηγοί και να εκθέτουν βλάβες -παράπονα -παρατηρήσεις ώστε να προωθούνται στην ανάδοχο εταιρία ( δεν νομίζω να τηλεφωνούν οι οδήγοι στην εταιρία) και o ΗΛΠΑΠ να έχει πλήρη στοιχεία ομαδοποιημένα σε φάκελο ώστε να υπάρχει έλεγχος σε πραγματικό χρόνο ;;;;
και εγω ειχα την εντυπωση πως μονο η
ΑπάντησηΔιαγραφήΔΑΣ-Σ μας ενημερωνει
η αντιγραφη ειναι παντα αντιγραφη. μπενει δυναμικα στη μαχη των εκλογων για να μας επιρεασει. δε σφαξανε
ΑπάντησηΔιαγραφή