![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHy4iQbxpgwo1Tm7HJnrk2V4Ijr8K4Zl_6owJEJjxlAP6WcKH18TDEyLsg7AuwCV5WIIa-3I7S39RF7cTvrqRAEvhm85zDw83-34_lb1kE_dqrUL4Fxtedp-MSasuxZvoGVRwXI4zJJhto/s200/01.jpg)
Αριστερά σας έχω το δελτίο τύπου που εξέδωσε η ΕΝΩΣΗ για την στάση εργασίας που πραγματοποιήθηκε την 18/2/2010 . Όπως λέει το δελτίο η στάση έγινε για 6 συγκεκριμένα προβλήματα του κλάδου. Εννοείται ότι για τα προβλήματά μας δεν έλαβε ΠΟΤΕ γνώση το αρμόδιο υπουργείο .................................... μόνο για τα μάτια του κόσμου γράφτηκαν αυτά .
Για να δούμε τι είπαν σε εμάς :
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgFcar5Wjh0MzdiOaa1q5QLpKRG8OgwrpulBw4Ft_HdbPn9VXCYP4JONAYQU7f3VB9OP2W3n9IxerDWLn94M2Pe8ahqhQLAey-67y3r9MqQomFjTtrqwSE5V12tsaaFkhPUBqW7wAHrULpC/s200/02.jpg)
Θα κάνουμε στάση για προβλήματα του κλάδου - θα σας μαντρώσουμε στην λέσχη για μην << ενοχλούμε >> τον κόσμο - και επί της ευκαιρίας θα κάνουμε
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ με ΔΥΟ συγκεκριμένα θέματα .
Αν νομίζεται ότι με αυτά τα άτομα μπορείτε να κάνετε οποιαδήποτε διεκδίκηση των δικαιωμάτων σας είστε γελασμένοι . Άλλα λένε σε εμάς και άλλα λένε παραπάνω . Δεν έχουν το σθένος να πουν ότι είναι το μοναδικό σωματείο που λήγει σε λίγο καιρό η θητεία τους και ΔΕΝ είχαν πραγματοποιήσει ακόμη γενική συνέλευση !!!! Και την έκαναν με αυτό τον << πλάγιο >> τρόπο . Αφού τέτοιοι είμαστε καλά κάνουν και αυτοί και κοροϊδεύουν ..............
ΚΑΛΗ (ΕΠΙ)ΑΠΟΤΥΧΙΑ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.