![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMwt3RF5iytZ5ICFwzyY9G_D-btYk-6V13Cmer3qNDDJhZW36GLFLdGqhP_fk3si16xiJ9A1I1NS4SO5lPe-zzZipkH507bWmctQXt28GiM0KZ6AY_mvLdH12wH7aLe_XPRGpUVDZropnl/s200/002.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXRSm8jqQ0cZtMBeH4A1Dlyxqlo6z531iA_DSHt2jfY7BLaFWVw63AVSEd1qYQEFTthLc7pg6nRbB_cZHvT64J-RdWFf7PGFDVYSmcCNFAcGwPX-XozQELSOZFrwj4GtcehmA6STzmL6We/s200/003.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgn2k3jIg_o_1Hvhsgs-IbA36CRgll0ZkC5tTHyNeXHafV_QdrNVQ9VCHYfFc4agjOLwoB0UkC5YvJPCa4V8ggB-eGEKJN_KPaGxaLLUkwHBqbKq7kilLbXKlShVWi1sQzMTtJ714T3LXHT/s320/004.jpg)
Το δεύτερο τεύχος εξαντλήθηκε και κυκλοφόρησε πάλι με καινούργια ύλη. Η συντακτική ομάδα δεν ξέρει προφανώς ούτε αριθμητική......... και το χειρότερο δεν διαβάζει ούτε αυτά που δημοσιεύει για να μαθαίνει και τίποτα . Ο κ. Μαγουλάς τα λέει αλλά ................................
Το εφημεριδάκι ΕΔΩ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.