ΕΘΙΜΟΤΥΠΙΚΟ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
Άκουσα ότι η πρόταση που έκανε ο Κανελλόπουλος προς το σωματείο για το εθιμοτυπικό δώρο των Χριστουγέννων ανέρχεται σε ύψος με ότι πήρε πέρυσι η εθέλ και παρακάτω !!!!! Σκεφτείτε μόνο ότι συζητάμε ότι πήραν οι άλλοι πέρυσι !!!!! θέλω να πιστεύω ότι δεν θα ισχύσει αυτό αν και το βλέπω πολύ δύσκολο . Για τα υπόλοιπα ρωτήστε αυτούς που ψηφίσατε.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ...
- τηρήστε τους κανόνες δεοντολογίας.
- κάντε εποικοδομητική κριτική, με επιχειρήματα.
- δικαιούστε να διαφωνείτε.